kliknij tutaj, żeby dodać wpis

18.09.2014 - 10:13 - Grażyna, Bogdan i inni

Bardzo udany urlop na Podlasiu. Cisza, spokój, czas płynie wolniej.
Domek czysty pachnący i zadbany.
Posiłki przygotowywane przez gospodarzy pyszne, a , , kopnięcie łosia" Gospodarza jeszcze lepsze :)
Punkt informacji turystycznej jest zbędny przy wiedzy Pani Magdy ;)
Polecamy wszystkim.

komentuj


07.03.2014 - 11:41 - Kalinowscy

Mimo, że od naszego pobytu minął ponad miesiąc to bardzo miło wspominamy rodzinny wyjazd. Zamarznięta Biebrza wyglądała zjawiskowo. Być może odwiedzimy Dolistowo na wiosnę jak będą rozlewiska już bez lodu. I pewnie z gospodarzem uda nam się wybrać na wędkowanie i na podglądanie łosi. Bardzo serdecznie pozdrawiamy. Maja, Michał, Ania, Krysia i Władek.

e-mail

komentuj


28.12.2013 - 20:30 - Paulina

Wczoraj wróciliśmy z Wigili, którą spędziliśmy w Piecuszku. Nie da się opisać tego jak było cudownie. Domek jest przepiękny, chociaż to słowo i tak mało oddaje urokliwość tego miejsca. Piękne tereny, piękny widok z tarasu. Kominek od którego nie chciało się odchodzić. Pokoje przepiękne i ta cisza dookoła, sprawiała, że czuliśmy się jak w niebie. Gospodarze, tego nie da się opisać wspaniali, cudowni, życzliwi ludzie. Pani Magda, jest po prostu świetna zawsze uśmiechnięta, zawsze znajdzie chwilę na rozmowę. Jedzenie wspaniałe, starczało nam do syta i jeszcze więcej. Mama pani Magdy, robi przepyszne własne wyroby. Jednym słowem raj. Co do Wigili 12 potraw, genialnych, pysznych dań. Cud, miód i orzeszki. Takie miejsca polecam w stu procentach. Pani Magda poleciła nam gdzie możemy się wybrać na wycieczkę, i chodź śniegu nie było, to były najlepiej spędzone Święta. Dziękujemy i wrócimy.

Paulina, Ania, Krzysztof.

e-mail

komentuj


09.11.2013 - 16:51 - Dagmara

bardzo tęsknię, za ciszą, za klimatem, za pachnącym drewem domkiem, za kominkiem, za rzeką, ale przede wszystkim za fantastycznymi gospodarzami;-) dobrze , że do wiosny już niedaleko i... przyjedziemy!

e-mail

komentuj


12.08.2013 - 13:59 - Dagmara

Gorąco polecamy wakacje w Piecuszku .Spędziliśmy tu 8 cudownych dni ( stanowczo za krótko). Gospodarze to przemili, otwarci i gościnni ludzie, Pani Magda doradzała nam co warto zobaczyć na Podlasiu ( jako przewodnik posiada ogromną wiedzę o tym regionie ), zorganizowała nam spływ kajakami i wycieczkę po Biebrzańskim Parku Narodowym z przewodnikiem ( cudownie było obcować z przyrodą bez hałaśliwego tłumu turystów).
Przepiękny domek, śliczny i bardzo zadbany ogród do wyłącznej dyspozycji. Wyśmienite obiady ( zabrałam do domu przepis na chłodnik litewski).Cisza i spokój. Nasze córki ( 16 i 7 lat) , a także my zakochaliśmy się w Piecuszku i Podlasiu. Wybierzemy się tam znowu za rok.
Dagmara, Julia , Amelia i Daniel Pater

e-mail

komentuj


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]


 


..:: admin login ::..

puchary, puchary sportowe, puchary okolicznociowe, medale, statuetki, trofeastroje sportowe, stroje pikarskieTumiki Rumia, auto-serwis, KAZ, mechanika pojazdowa, naprawa samochodwHeros, szkolenia, centrum szkoleniowe, kursy masau